Autorzy

Marcin Gołda Instruktor nurkowania, Instruktor Pierwszej Pomocy EFR

Z wykształcenia pedagog (WSP w Częstochowie) i menadżer (Uniwersytet Śląski,  SWPS Wydział w Poznaniu i AWF w Katowicach). Założyciel AQUADEMII, firmy zajmującej się szkoleniami nurkowymi, turystyką nurkową, oraz autoryzowany sprzedawca kompresorów COLTRI  i sprzętu nurkowego Coltri Sub. Podwodny świat stał się dla niego nie tylko aktywnym wypoczynkiem, ale również nadaje rytm jego życiu w ciągu roku. W wolnej chwili uprawia sporty zimowe oraz na szlakach jury -canicross- czyli jazdę na rowerze z psami.
„Nurkuje od dwudziestu lat…, moja pasja stała się moją profesją.”

Kontakt:
tel. 797 119 197
e-mail: marcin@aquademia.info

Marysia Giewon płetwonurek P1 CEDIP

Od niedawna rozpoczęła swoją przygodę z nurkowaniem kończąc kurs P1 CEDIP w Aquademii.
Jako foto-amatorka ma ogromny apetyt na album wprost z głębin oceanu wydobyty.
Na co dzień studentka zarządzania nieruchomościami oraz logistyki na Politechnice Częstochowskiej.
Miłośniczka gór, latem przemierza szlaki, w zimę odkrywa nowe dzikie freeridowe tereny jako zapalona snowboardzistka.
„Polecam wszystkim ten aktywny wypoczynek, aby każdy mógł zobaczyć jak niesamowitą przygodą jest nurkowanie.”

Kontakt:
tel. 509 875 105
e-mail: marysia@aquademia.info
gg: 4668280

Prawa Autorskie

Informacje na temat praw autorskich do informacji zawartych w tym serwisie.
Wszystkie materiały zawarte w tym serwisie zostały umieszczone tutaj za zgodą ich twórców. Część z nich została udostępniona nieodpłatnie, a część została zakupiona na własność Aquademia.

Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie zawartych tutaj materiałów bez pisemnej zgody jest zabronione. Wyjątek stanowią materiały, które zostały jednoznacznie opisane jako materiały do pobrania, kopiowania, powielania lub wykorzystania w inny sposób.

Prawo autorskie zajmuje się zagadnieniami związanymi z utworami i ich ochroną, uprawnieniami przysługującymi twórcy oraz zasadami udzielania licencji.

Przedmiotem ochrony prawa autorskiego jest utwór, czyli każdy przejaw działalności twórczej o indywidualnym charakterze, niezależnie od jego wartości, przeznaczenia i sposobu wyrażenia.
Prawo autorskie jest szczegółowo uregulowane w ustawie z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631).

Prawo autorskie przewiduje konsekwencje prawne wobec osoby, która używa zdjęć, tekstów zawartych na stronie bez posiadania właściwej umowy, zgody autora. Podmiot taki narażony jest na ryzyko poniesienia odpowiedzialności karnej lub cywilnej. Zgodnie z art. 278 § 2 Kodeksu karnego ten, kto bez zgody osoby uprawnionej (licencji) korzysta z matariałów bez zgody autora w celu osiągnięcia korzyści majątkowej podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.